NEWS | REGISTRAR OFFICE
» NEWS

NEWS

2021

Serlah profesionalisme pekerja melalui kemahiran penulisan dokumen rasmi
Thursday, 02 Dec 2021

Pupuk emosi positif di tempat kerja dengan kecerdasan emosi
Thursday, 25 Nov 2021

Cara kreatif, inovatif tangani masalah dan pembuatan keputusan
Thursday, 25 Nov 2021

The National COVID-19 Adolescent Immunization Program (PICK)
Tuesday, 23 Nov 2021

Menggilap Citra Melalui Program Pementoran
Monday, 27 Sep 2021

‘Creative Tools’ tingkat kecekapan organisasi
Monday, 27 Sep 2021

Audit Dalaman Pejabat Pendaftar
Friday, 24 Sep 2021

UNILeeB KOHORT 2 Perkasakan kompetensi pemimpin universiti berminda keusahawanan
Monday, 13 Sep 2021

Mengesani Emosi Melalui Teknik Represantasi Dalaman dan POWER of Fisilogi
Tuesday, 24 Aug 2021

Kaedah kreatif dan inovatif tangani cabaran di tempat kerja
Wednesday, 21 Jul 2021

Program Asas Pengurusan dan Pentadbiran bimbing pentadbir laksana tugas
Thursday, 15 Jul 2021

Pejabat Pendaftar Komited Laksana Amalan EKSA
Wednesday, 30 Jun 2021

Amalan protokol, kemahiran sosial bantu staf kendali majlis rasmi, korporat
Saturday, 08 May 2021

Pejabat Pendaftar Anjur Bengkel untuk Pelaksana Latihan UPM
Friday, 07 May 2021

“Akhlak Nabi Menawan Hati” -
Thursday, 06 May 2021

Akauntabiliti Staf Wajib dalam Pengurusan Organisasi
Tuesday, 04 May 2021

Etika dan Integriti Jati Diri Staf UPM
Monday, 03 May 2021

Kursus Kemahiran Berkomunikasi dalam Bahasa Inggeris (Penulisan)
Wednesday, 28 Apr 2021

Tingkat Keyakinan Staf melalui Kemahiran Komunikasi Bahasa Inggeris
Friday, 23 Apr 2021

APPOINTMENT OF REGISTRAR OF UNIVERSITI PUTRA MALAYSIA
Wednesday, 06 Jan 2021

2017

ANNOUNCEMENT OF PROFESSIONAL MANAGEMENT (NON-ACADEMIC MANAGEMENT) OFFICIAL PUBLIC OFFICERS DEVELOPER OFFICER AND OFFICER GROUP OFFICERS NO.3 YEAR 2017
Thursday, 12 Oct 2017

WACANA PROFESSIONAL
Thursday, 12 Oct 2017

Exit Policy
Thursday, 12 Oct 2017

DEFINITION OF DEVELOPMENT NO. 2/2017 FOR NATIONAL ASSISTANT (GRADING / OPERATION) GRADE N22
Thursday, 12 Oct 2017

Implementation of UPMNET Network Access Access Control System (Registrar Office)
Thursday, 12 Oct 2017

ADVERTISING ADVERTISEMENT YEAR 2017
Thursday, 12 Oct 2017

Self-5S Audit REVIEW
Thursday, 12 Oct 2017

LEARNING AWARENESS AND WORKING TARGET AWARDS (SKT) FOR THE WORKING GROUP IN 2017
Thursday, 12 Oct 2017

Website Imposition Session of Registrar Office.
Thursday, 12 Oct 2017

Appointment of Head of Training Section, Human Resource Development Division Registrar Office.
Thursday, 12 Oct 2017

Succession Planning Section, Office of the Registrar
Thursday, 12 Oct 2017

DDMS 2.0
Thursday, 12 Oct 2017

USE OF NEW TIME RECORDS AND E-HOLIDAY SYSTEMS
Thursday, 12 Oct 2017

DECISION SUPPORT GROUP PROMOTION OFFICER.
Thursday, 12 Oct 2017

Hari Raya Speech With YBhg. Dato 'Registrar
Thursday, 12 Oct 2017

5S ACTIVITIES EVERY FRIDAY
Thursday, 12 Oct 2017

PROFESSIONAL MANAGEMENT GROUP PURCHASE (NOT ACADEMIC) GROUP DEVELOPMENT RESULTS
Thursday, 12 Oct 2017

RAMADAN MONTHLY CONTACTS, REGISTRAR OFFICE FOR THE YEAR 2017
Thursday, 12 Oct 2017

Putra Gemilang Ceremony and Labor Day 2017
Thursday, 12 Oct 2017

UPM Registrar Office Wins Special Award Creanova Lean 2017
Thursday, 12 Oct 2017

Putra Gemilang Awards Ceremony
Thursday, 12 Oct 2017

Vice-Chancellor Fellowship Award
Friday, 27 Jan 2017

Program Transformasi Minda (Academic) Series 1/2017
Friday, 27 Jan 2017

REGISTRAR OFFICE
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397691527
0389472007
CUMDGAQ:06:01