BAHAGIAN PERKHIDMATAN SUMBER MANUSIA | PEJABAT PENDAFTAR
» STAF » BAHAGIAN PERKHIDMATAN SUMBER MANUSIA

BAHAGIAN PERKHIDMATAN SUMBER MANUSIA

 BAHAGIAN PERKHIDMATAN SUMBER MANUSIA

 Pejabat Ketua Bahagian Perkhidmatan Sumber Manusia
En. Muhazam bin Mansor                     
Ketua Bahagian 
Timbalan Pendaftar 
T - 603 9769 1505
F - 603 8946 6173
E - muhazam@upm.edu.my
Pn. Siti Nadirah binti Mat Na'ain
Penolong Pegawai Tadbir 
T - 603 9769 3317
F - 603 8948 2507
E - siti_nadirah@upm.edu.my
Pn. Azzreen binti Abd Latif
Pembantu Tadbir Peperiksaan Perkhidmatan
T - 603 9769 3326
F - 603 8947 2023
E - azzreen@upm.edu.my
 Seksyen Perubatan dan Perhubungan Pekerjaan
  En. Abdul Rahim bin Utar 
Ketua Seksyen 
Penolong Pendaftar Kanan 
T - 603 9769 1556
F - 603 8947 2098
E - arutar@upm.edu.my
En. Mohd Muzairy bin Musa 
Penolong Pengurus Asrama
T - 603 9769 1333
F - 603 8948 2507
E - muzairy@upm.edu.my
Pn. Zaiemah binti Adam 
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 9769 1567
F - 603 8947 2098
E - zaiemah@upm.edu.my 
Pn. Zanzila Zalmi binti Awang @ Ismail 
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 9769 3318
F - 603 8947 2098
E - zanzila@upm.edu.my
Pn. Nor Haslinda binti Jalil
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 9769 1529
F - 603 8948 2507
E - nhaslinda@upm.edu.my
En. Mohamad Jamil bin Hazali
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 9769 3319
F - 603 8948 2507
E - m_jamil@upm.edu.my
 Seksyen Saraan dan Prestasi
Cik Siti Ima Munirah binti Ahmad 
Ketua Seksyen 
Penolong Pendaftar Kanan 
T - 603 9769 1558
F - 603 8947 2023
E - ima@upm.edu.my
En. Mohd Zaidi bin Mohamad Zain
Pembantu Tadbir (P/O) 
T - 603 9769 1546
F - 603 8948 2023
E - m_zaidi@upm.edu.my
Pn. Wirdah binti Haji Adam
Pembantu Tadbir (P/O) 
T - 603 9769 1543
F - 603 8948 2023
E - wirdah@upm.edu.my
Pn. Hidayatul Azima binti Annuar
Pembantu Tadbir (P/O) 
T - 603 9769 3320
F - 603 8948 2023
E - azima_annuar@upm.edu.my
  En. Mohd Hanif bin Katni
Pembantu Tadbir (P/O) 
T - 603 9769 3321
F - 603 8948 2023
E - mohdhanif@upm.edu.my
  Pn. Norhapizah binti Solihan
Pembantu Tadbir (P/O) 
T - 603 9769 3323
F - 603 8948 2023
E - pizah_solihan@upm.edu.my
 Seksyen Cuti dan Persaraan
Pn. Rosna binti Jasin 
Ketua Seksyen 
Penolong Pendaftar Kanan
T - 603 9769 1551
F - 603 8947 2023 
E - rosna@upm.edu.my
Cik Salmahwati Binti K. Kong  
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 9769 1548
F - 603 8947 2023
E - salmahwati@upm.edu.my  
Pn. Azliza binti Arshad
Pembantu Tadbir (P/O) 
T - 603 9769 1552
F - 603 8947 2023
E - azlizaar@upm.edu.my
Pn. Norashikin binti Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (P/O) 
T - 603 9769 1553
F - 603 8947 2023 
E - ar_shikin@upm.edu.my
Pn. Nor Hayati binti Duaji
Pembantu Tadbir (P/O) 
T - 603 9769 3324
F - 603 8947 2023
E - nhayati@upm.edu.my
Pn. Paridah binti Hj. Hamid
Pembantu Tadbir (P/O) 
T - 603 9769 1549
F - 603 8947 2023
E - paridah@upm.edu.my  
En. Mohd Normi Hisyam Bin Yunus 
Pembantu Tadbir (P/O) 
T - 603 9769 3325
F - 603 8947 2023
E - mohdnormi@upm.edu.my
En. Michael Pitter Anak Ujai
Pembantu Am Pejabat 
T - 603 9769 1531
F - 603 8942 6468
E - pitter@upm.edu.my
Pn. Jalilah binti Jani
Pekerja Awam 
T - 603 9769 6148
F - 603 8942 6468
E - jalilahjani@upm.edu.my
Pn. Tengku Nur Afiqah Binti Tengku Hanizar
Pembantu Tadbir (P/O) 
T - 603 9769 4148
F - 603 8947 2023
E - nur.afiqah@upm.edu.my 
 Seksyen Perkhidmatan Intervensi
 

Siti Fatimah binti Abdul Ghani
Ketua Seksyen 
Pegawai Psikologi
T - 603 9769 2089
F - 603 8947 2023
E - sitifatimah@upm.edu.my

Pn. Rosyatimah binti Mohd Darus
Pembantu Tadbir (P/O) 
T - 603 9769 1530
F - 603 8948 2507
E - yatimah@upm.edu.my

Kemaskini:: 10/07/2019 [syazaliyana]

PERKONGSIAN MEDIA

B1566438996